Artvin Merkez Spor Salonunda yapılan 14 - 15 Yaş Minikler Serbest Güreş Müsabakaları sona erdi.
İki gün süren müsabakalara Artvin' den 40 sporcu olmak üzere toplam 29 ilden 350 sporcu katıldı.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular;
32 KG
1 AHMET YÜCEL AMASYA
2 TAHSİN ÖZTÜRK ARTVİN
3 CİHAT YILMAZ ARTVİN
3 DAVUT DOĞRU AMASYA
5 SEFA IŞIK TOKAT
5 TİLLA GÜMÜŞ KAYSERİ
7 HASAN UZUN YOZGAT
8 UMUT ÇOBAN ORDU
35 KG
1 EMRE TAHTACI ERZURUM
2 YUSUF ERYÜCE ÇORUM
3 SERHAT KIN ARTVİN
3 AZAT SARIYAR KAYSERİ
5 MUSAP BAKİR ÇORUM 6
5 EMRE ACIKABAK SİVAS
7 Y. KABUL ŞİHMUS RİZE
8 CEVAT CAN CANLI ORDU
38 KG
1 ÖZGÜR BAKAR SİVAS
2 UĞUR ÇOLAK KAYSERİ
3 ERAY ŞİMŞEK ERZURUM
3 S. HAMZA ASLAN AMASYA
5 DOĞAN KESER TOKAT
5 FURKAN ASLAN AMASYA
7 TAYYİP GÜLAL SAMSUN
8 GÖKHAN GÜNAYDIN SAMSUN
42 KG
1 METEHAN KILIÇ KAYSERİ
2 MERTCAN DAMATOĞLU ÇORUM
3 EMRE BASAT ORDU
3 YUNUS ACIKABAK SİVAS
5 RECEP AKTAŞ SAMSUN
5 SERKAN GÜLHAN SİVAS
7 OKAN TAHTACI ERZURUM
8 HAMZA ÇADIRLIOĞLU TOKAT
47 KG
1 EMRE ÇİFTÇİ ERZURUM
2 MUSTAFA TAÇ YILDIZ SİVAS
3 ÖMER KAYAOĞLU ERZİNCAN
3 TANER GARİP ORDU
5 OKAN GÜNAYDIN SAMSUN
5 EMİRCAN UÇURUM ÇORUM
7 HARUN KILIÇ AMASYA
8 OSMAN YOZGAT YOZGAT
53 KG
1 MERT İLBARS ANKARA
2 E. NAMIK UÇAN SİVAS
3 MUSTAFA DEMİR SİVAS
3 SERKAN DAĞDEVİREN SİVAS
5 AHMET YILDIZ TOKAT
5 KADİRCAN GÜNYELİ ORDU
7 SİNAN SUCİ ERZURUM
8 Y. EMRE YILDIZ ERZURUM
59 KG
1 FERHAT ÇAYIR TOKAT
2 ATİLLA KAAN AYDIN SİVAS
3 KEMAL ÇOLDUR ORDU
3 TOK DURAN DEMİR TOKAT
5 GÖKHAN YİYEN KAYSERİ
5 HAKKI YÜCETAŞ TOKAT
7 EMİRHAN SAYGI SAMSUN
8 EMİRHAN HINISLIOĞLU ERZURUM
66 KG
1 OKTAY ÇİFTÇİ ERZURUM
2 SERKAN AYDIN TOKAT
3 A. KEMAL CİCİ RİZE
3 OKTAY DEMİR SAMSUN
5 HASAN BOSTANCI TOKAT
5 SERHAT ŞENER ÇORUM
7 A. EMİN EKİNCİ YOZGAT
8 YUSUF GÜMÜŞHANELİ BAYBURT
73 KG
1 SERTAÇ ÜNGÖR SİVAS
2 BİLAL UZUN TOKAT
3 DENİZCAN ÇIRAK SAMSUN
3 MERT YALDIRAN ÇORUM
5 OĞUZHAN BERK ÇORUM
5 A. KADİR KARATAŞ ERZURUM
7 A. SAMET GAZ ARTVİN
8 EMRE ÖZGÜNEY RİZE
85 KG
1 SÜLEYMAN DUR ANKARA
2 FEVZİ ÖZEL ERZİNCAN
3 ÖMER ORUÇ KAYSERİ
3 MUAHMMET GÜL SİVAS
5 BAYRAM ARSLAN TRABZON
5 A. SAMET OĞUZEY SAMSUN
7 EMRE YÜCEYURT SİVAS
8 NECMETTİN YİĞİT AMASYA
9 ÇETİN DOĞAN ARTVİN
10 RESUL GÜRPINAR KAYSERİ
100 KG
1 M. TAYYİP KÜÇÜK ÇORUM
2 CENK B. ALTUNAY SAMSUN
3 B. KADİR ÖZAYDIN RİZE
3 ENES SOYER TRABZON
5 Y. SELİM CEYLAN AMASYA
5 TALİP ÇİFTÇİ SİVAS
7 Y. EMRE KÜPELİ SİVAS
8 OKAN GÜRSOY SİVAS
9 GÖRKEM BAŞ SAMSUN
10 ATALAY AYDEMİR ORDU
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları protokol tarafından takdim edildi.