15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK KOŞUSU

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla 1. Milli Birlik ve Beraberlik Koşusu, 81 ilde olduğu gibi Artvin'de de yapıldı.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI AÇILIŞ PROGRAMI

  GSB Spor Okulları ile 5 - 18 yaş arasındaki gençlerimiz spor branşlarından ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın himayelerinde, her yıl yaz aylarında gençlerimiz için düzenlenen GSB Spor Okulları, 29 Haziran 2022 tarihinde saat 14.00’da Merkez Spor Salonumuzda gerçekleştirilen törenle açıldı.

  Haberi Oku

  ANALİG MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  18 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakalarına, Artvin, Bayburt, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Tokat, Trabzon illerinden, altı kız, dokuz erkek takımı olmak üzere 15 takım, toplam 50 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  ANALİG MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN’DE BAŞLADI

  İlimizde 18 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda düzenlenen Açılış Seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  SU ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİ TAMAMLANDI

  Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz Su Şenliği Etkinliğimiz, Artvin Vali Yardımcılarımız Sayın Onur Özaydın ve Sayın Alay Yazıcı'nın teşrifleriyle tamamlandı.

  Haberi Oku

  SU ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİ BAŞLADI

  Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz Su Şenliği Etkinliğimiz başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

  İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ve spor alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  AKARSU SLALOM ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR...

  SON BAŞVURU 6 HAZİRAN 2022 Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin👇 0532 541 96 49

  Haberi Oku

  "SOKAKLAR BİZİM " 3X3 SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak düzenlemiş olduğumuz, Sokaklar Bizim 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası'nı, Artvin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Basketbol Sahası'nda gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  "SPOR AŞKI ENGEL TANIMAZ" ÖZEL ÇOCUKLAR SPOR MALZEMELERİYLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Millî Eğitim Bakanlığı koordinesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından "Spor Aşkı Engel Tanımaz" Spor Malzemeleri Teslim Programı düzenlendi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Milli İrade Meydanı'nda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu programla kutlandı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DEMİRKIRAN’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DEMİRKIRAN’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Haberi Oku

  GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ ALİ ÖZDEMİR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcımız Sayın Ali Özdemir, İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE'NİN EN HIZLISI PROJESİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak; Türkiye'nin En Hızlısı projesinin taramasını, Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu ve Karadeniz Bakır İlkokulu bahçesinde gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  DÜNYA ATLETİZM GÜNÜ'NDE ÇOCUK ATLETİZM ŞENLİĞİ DÜZENLEDİK

  Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, Dünya Atletizm Günü'nde Vakıfbank İlkokulu Spor Salonunda " Çocuk Atletizm Şenliği " düzenledik.

  Haberi Oku

  KAYMAKAMLIK BAHAR KUPASI VOLEYBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU HALİTPAŞA ORTAOKULU OLDU

  4 - 29 Nisan tarihleri arasında 20 takımın katılımıyla, Yusufeli Mehmet Sosanoğlu Spor Salonumuzda düzenlenen turnuvanın galibi Halitpaşa Ortaokulu oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER