İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DEMİRKIRAN GÖREVE BAŞLADI

  İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA DEMİRKIRAN GÖREVE BAŞLADI

  Haberi Oku

  2019 - 2020 OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

  2019 - 2020 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Satranç Küçükler - Yıldızlar - Gençler İl Birinciliği tamamlandı.

  Haberi Oku

  ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ GENÇ OFİSİ

  “Artvin Gençlik Merkezi Genç Ofisi” Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi ve Artvin Çoruh Üniversitesi işbirliğiyle gençlerimiz yeni mekanına kavuşuyor. Genç Ofisimiz, AÇÜ şehir yerleşkesinde bulunan Kütüphanede gençlerimize hizmet verecek.

  Haberi Oku

  ÜÇÜNCÜ ETAP TAMAMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortak projesi olan "Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi" üçüncü etabı tamamlandı.

  Haberi Oku

  VALİ YARDIMCISI MUSTAFA UĞUR ÖZERDEN, İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

  Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Uğur ÖZERDEN, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Hizmet Binasını ve Artvin Gençlik Merkezi' ni ziyaret ettiler.

  Haberi Oku

  GENÇ MÜFETTİŞLERDEN GÖNÜLLÜLÜK KAMPANYASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Berk UZUN, beraberindeki müfettiş ve müfettiş yardımcıları tarafından Yusufeli ilçemize bağlı Pamukçular ve Darıca köylerinde eğitim gören 80 öğrencimize sırt çantası, eldiven, atkı, şapka, spor malzemesi, hediye edildi.

  Haberi Oku

  HOPA İŞİTME ENGELLİLER FUTBOL TAKIMI 1.LİGE YÜKSELDİ

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu 2019-2020 Erol Efrant Sezonu Spor Toto Sağırlar Futbol 1.Ligi Yükselme Statüsü Maçlarının galibi '' Hopa İşitme Engelliler'' oldu

  Haberi Oku

  “KANSERE SET ÇEK“ PEMBE FİLE VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  "KANSERE SET ÇEK“ PEMBE FİLE VOLEYBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU HOPA ANTİ KANSER

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCULARA "TAM BURSLU EĞİTİM" MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 28 vakıf üniversitesi ile tarihi bir anlaşma imzaladı. Uluslararası seviyede başarı kazanan elit sporcular, artık vakıf üniversitelerinde tam burslu eğitim görebilecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İLE ADALET BAKANLIĞI İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Bahattin YETİM, Artvin Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Murat GÜNGÖR, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Latif YILMAZTÜRK, Artvin Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İdare Memuru Fatin ERASLAN’ın katılımıyla İstişare Toplantısı düzenlendi.

  Haberi Oku

  BİR MEKTUPLA HAYALLERİNE KAVUŞTU

  Artvin'in Arhavi ilçesinde yaşayan ortaokul öğrencisi Mehmet Taha Tamtabak, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na yazdığı mektup sonrası futbol oynama hayaline kavuştu.

  Haberi Oku

  "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ"

  Artvin Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü olarak 1500 fidanı toprakla buluşturduk.

  Haberi Oku

  "YURDUM SPOR YAPIYOR"

  Arhavi Nedime Lütfiye Günal Yurdu’nda pilates salonu gençlerimize hizmet vermeye başladı.

  Haberi Oku

  "BİLGİDEN BİLİNCE KARİYER PLANLAMASI"

  Artvin’ de Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi Proje Uzmanı M. Hüdazan YAŞIN tarafından "Bilgiden Bilince Kariyer Planlaması" kapsamında AB formatında CV hazırlama ve iş fırsatlarına erişimi konferansı düzenlendi.

  Haberi Oku

  PEMBE FİLE VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

  İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü' nün ortaklaşa düzenlediği “Kansere Set Çek, Sevdiklerinle Ol “ Pembe File Voleybol Turnuvası " Merkez Spor Salonunda Düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  2019 AMATÖR SPOR HAFTASI SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ

  7 - 13 Ekim 2019 Amatör Spor Haftası Kutlamaları kapsamında Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği " Sporun Enleri " Ödül Töreni yapıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER