DURGUNSU KANO 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ KURSU

02.06.2021
DURGUNSU KANO 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ KURSU

Durgunsu Kano "1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi Kursu"nun 15-19 Haziran 2021 tarihleri arasında Ordu / Fatsa'da yapılması planlanmaktadır.

• Kurs Yeri : Ordu / Fatsa ; Ordu Üniversitesi Fatsa Meslek Yüksekokulu

• Kurs Eğitim Tarih Aralığı : 15 -19 Haziran 2021

• Başvuru Tarihleri : 04 Haziran 2021 - 10 Haziran 2021 

• Katılımcı Listenin İlanı : 11 Haziran 2021 

• Maksimum Katılımcı Sayısı :80 Kişi (Yarı kapasite ile max 40 kişi olacak şekilde kursa kabul sağlanacaktır)

• Kurs Ücreti: 350.00TL

Kurs Başvuru Şekli:

Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve 1.Kademe Yardımcı Antrenör Temel Eğitiminden muafiyeti bulunan BESYO mezunları Uygulama Eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir. Kursa katılmak isteyen kursiyerlerin başvuruları federasyonumuzca değerlendirilecek ve başvuru şartlarını sağlayan adaylara referans numarası gönderilecektir. Referans numarası gönderimleri günlük kontroller sonrası yapılacak olup adayların başvurularını son ana bırakmamaları ve kendilerine ödeme için zaman ayırmaları büyük önem arz etmektedir. Kursiyerler ödemelerini son başvuru tarihine kadar sadece referans numaraları ile ilgili bankaya yapmalıdırlar.

(E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

E-Devlet Giriş -> Gençlik ve Spor Bakanlığı -> Spor Bilgi Sistemi -> Uygulamaya Git -> Spor Elemanı -> Kurs adımlarını takip ederek istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri E-posta adresiniz üzerinden gerçekleşecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize kontroller sonrası gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur. Kurs için başvuru evrakları E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden eksiksiz olarak yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Ödeme Bilgisi :

Kurs Başvuru Ücreti 350,00 TL'dir 

Katılımcıların ödemelerini başvuru sırasında E-posta adresinize gönderilen referans numarası ile(TEB) Türkiye Ekonomi Bankası, (Banka Kurum Adı: Spor Federasyonları - Türkiye Kano Federasyonu) yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca REFERANS NUMARASI ile yapılmalıdır. Ödeme yapmadan önce aşağıda yer alan Ödeme Yöntemlerini inceleyiniz.

Ödeme Yöntemleri ve detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
http://www.turkaf.org.tr/Content/1236/durgunsu-kano-1kademe-yardimci-antrenor-uygulama-egitimi-kursu