EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  "GELİN SPORDA BULUŞALIM" CUMHURİYETİMİZİN 100. YIL KUTLAMALARI KAMU SPOR OYUNLARI BAŞLIYOR

  Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında; kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında yapılacaktır.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız koordinesinde Türkiye geneli 81 ilimizde eş zamanlı başlatılacak olan “GSB Spor Okulları" açılışını, 4 Temmuz 2023 tarihinde Merkez Spor Salonumuzda gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  ANALİG YÜZME GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Müsabakaları, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzda yapılan Açılış Seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKALARI KÜLTÜR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

  19 - 21 Haziran 2023 tarihleri arasında Artvin'de yapılacak olan; Osman Bayraktar Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakaları Kültür Günü etkinlikleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde düzenlendi.

  Haberi Oku

  SPOR, BİLİM - KÜLTÜR - SANAT ŞENLİĞİ BAŞLADI

  Artvin Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde 14 - 15 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Spor, Bilim - Kültür - Sanat Şenliği 14.06.2023 Çarşamba günü saat 10.00’da Merkez Spor Salonumuzda başladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Mesele memleketse yaşımız hep 19, armağanımıza sahip çıktıkça mutluyuz diyerek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı coşkuyla kutladık.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, 15 - 21 Mayıs Gençlik Haftası, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında, Doğa Yürüyüşü ve Sportif Etkinlikler düzenledik.

  Haberi Oku

  15 - 21 MAYIS GENÇLİK HAFTASI KUTLU OLSUN

  15 - 21 Mayıs Gençlik haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Valilik Önü Milli İrade Meydanı'nda tören düzenlendi.

  Haberi Oku

  ASLİ DEVLET MEMURLUĞUNA ATANAN PERSONELİMİZE YEMİN TÖRENİ DÜZENLENDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerimizde 657 sayılı Kanunun 4/B kapsamında sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken Memur Kadrolarına atanan personelimize, Gençlik Merkezimizde Asli Kadroya Geçiş ve Yemin Töreni düzenlendi.

  Haberi Oku

  TESİS YATIRIMLARI VE SPOR KULÜPLERİNE DESTEK PROGRAMI

  TESİS YATIRIMLARI VE SPOR KULÜPLERİNE DESTEK PROGRAMI Gençlik ve Spor Bakanlığımızca spor kulüplerine destek olmak amacıyla çeşitli giderleri karşılamak üzere, yurt genelinde olduğu gibi bugün eş zamanlı olarak Artvin’de nakdi yardım töreni düzenledi.

  Haberi Oku

  HALK OYUNLARI ARTVİN GRUP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

  2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Halk Oyunları Yıldızlar – Gençler Grup Müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  HALK OYUNLARI ARTVİN GRUP MÜSABAKALARI

  2022 - 2023 Okul Sporları Halk Oyunları Yıldızlar Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda tamamladı.

  Haberi Oku

  DÜNYA DOWN SENDROMLULAR FARKINDALIK GÜNÜ

  Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü dolayısıyla, Gençlik Merkezimizde etkinlik düzenledik.

  Haberi Oku

  JUDO YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Judo Yıldızlar Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda yapıldı. 4 - 5 Şubat 2023 tarihlerinde ilimizde yapılan Okul Sporları Judo Yıldızlar Grup Müsabakalarına; Bayburt, Erzurum, Kars, Ordu, Samsun, Tokat, Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Ağrı, Rize illerinden toplam 115 sporcu katıldı.

  Haberi Oku

  JUDO YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN'DE BAŞLADI

  2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Judo Yıldızlar Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda yapılan Açılış Seremonisiyle başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER