HAREKETLİLİK YILI GENÇLİK VE SPOR FESTİVALİ

  Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak tarafından ilan edilen 2024 Hareketlilik Yılı kapsamında, Herkes İçin Spor Federasyonu ile koordineli olarak düzenlediğimiz Gençlik ve Spor Festivali, İskebe Şehir Stadı'nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Türkiye’ nin gücü gençliği, armağanımıza sahip çıktıkça mutluyuz diyerek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı coşkuyla kutladık.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, 15 - 21 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında çeşitli etkinlikler düzenledik.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SERGİSİ AÇILDI

  Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, Gençlik Merkezimiz fuaye alanında yapılan "Gençlik Sergisi" açılışı büyük bir ilgiyle karşılandı. Yıl boyunca Gençlik Merkezi ve Çoruh Öğrenci Yurdu'nda faaliyet gösteren güzel sanatlar atölyesi kursiyerleri, el emeği göz nuru eserlerini sergilediler. Ayrıca, deneyap atölyesi öğrencileri de ürettikleri projeleri tanıttılar.

  Haberi Oku

  15 - 21 MAYIS GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Gençlik Haftası, Valilik önü Milli İrade Meydanı'nda gerçekleştirilen törenle başladı.

  Haberi Oku

  BASKETBOL HAZIRLIK MAÇI

  Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz dostluk ve hazırlık maçında, genç basketbolcularımız önemli bir tecrübe fırsatı yakaladı.

  Haberi Oku

  23 Nisan Hentbol Şenliği Merkez Spor Salonu'nda Coşkuyla Gerçekleşti

  Bugün, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan "İlkokullarda Spor Dalı Eğitimi" protokolü kapsamında, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda düzenlenen 23 Nisan Hentbol Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  ALİ CONGUN STAND-UP GÖSTERİSİ

  Stand-up Sanatçısı Ali Congun, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün düzenlediği etkinlikte sahne aldı.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Enes EMİNOĞLU, İlimizi Ziyaret Etti

  Bugün, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Enes EMİNOĞLU, ilimizi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında çeşitli etkinliklere katılan Sayın EMİNOĞLU, gençlerle bir araya geldi ve iftar yemeği programında buluştu.

  Haberi Oku

  ARTVİN YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZUMUZDAN DUYURU!

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bağlı, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuz, 11 Mart 2024 ( Pazartesi ) itibariyle iki hafta süreliğine; Su değişimi, bakım - onarım, tadilat çalışmaları nedeniyle hizmete kapalı olacaktır.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz Hayati GÜNERİ'nin "Artvin'imizin Kurtuluşu'nun 103. Yıl Dönümü" Mesajı

  Saygıdeğer Artvin Halkı, 7 Mart, Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunu simgeliyor ve bu tarihi gün, birlik ve dayanışma içinde geçmişe olan bağlılığımızı pekiştiriyor. Bugün, bir millet olarak gösterdiğimiz direnişin ve birlikte yaşama irademizin en anlamlı sembollerinden biridir.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  "GELİN SPORDA BULUŞALIM" CUMHURİYETİMİZİN 100. YIL KUTLAMALARI KAMU SPOR OYUNLARI BAŞLIYOR

  Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında; kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları" Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında yapılacaktır.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız koordinesinde Türkiye geneli 81 ilimizde eş zamanlı başlatılacak olan “GSB Spor Okulları" açılışını, 4 Temmuz 2023 tarihinde Merkez Spor Salonumuzda gerçekleştirdik.

  Haberi Oku

  ANALİG YÜZME GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Müsabakaları, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzda yapılan Açılış Seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER