Yönetim_____________________________________________________________________________
Yılmaz DORUK
Artvin Valisi

01.01.1968 tarihinde Gümüşhane Şiran İlçesinde doğdu. İlkokul öğrenimini İstanbul, ortaokul ve lise öğrenimini Kocaeli’nde tamamladı.

1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Yılmaz DORUK, 1994-1997 yılları arasında özel sektörde çalıştı. İngiltere’de dil ve meslek eğitimi gördü. Yüksek Lisans Eğitimini 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi Ana Bilim Dalı Başkanlığında tamamladı. Yılmaz DORUK evli ve 2 çocuk babasıdır.

 


Bahattin YETİM
Gençlik ve Spor İl Müdürü


1996 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1997 yılında Batman’da sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Çeşitli okullarda öğretmen ve idareci olarak çalıştı. 

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ARGE Biriminde Stratejik Planlama ve Proje Koordinasyon Ekip üyesi olarak çalıştı. Sivil toplum kuruluşlarında değişik görevler aldı Eğitim Bir-Sen Artvin Şube Başkanlığı ve Memur-Sen Artvin İl Temsilciliği görevlerinde bulundu.

Artvin Merkez 7 Mart İlkokulu Müdürlüğü yaparken Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı.